České křišťálové sklo, CZECH GASTRO GLASS

Popis produktu:

Společnost CZECH GASTRO GLASS ( CGG ) vám představuje české křišťálové sklo vysoké kvality. Naše české křišťálové sklo dodáváme do řetězců, sítí prodejen, velkoobchodů, drobným obchodníkům a dodavatelům gastrozařízení v krátkých dodacích lhůtách.

Doplňující informace:

Nabízíme vám české křišťálové sklo. Mezi náš sortiment patří moderní a klasické kolekce skla těchto odvětvích: nápojové sklo, nápojové sety, mísy a dózy, vázy, svícny a další. Dále pak české křišťálové sklo, které je dekorované broušením, pískováním, leptáním a malbou či sklo různých barev.

Nabízíme Vám možnost nákupu jedinečného sortimentu českého křišťálového skla ze skláren s dlouholetou tradicí, které si našli klienty po celém světě. Nápojové sklo obsahuje jak kolekce čistých a hladkých tvarů v moderních líniích, tak klasické tvary. Dále nabízíme speciálně tvrzené GASTRO sklo. Mezi oblíbené kolekce patří GASTRO, KLARA, KLEOPATRA, NAOMI, ELEGANCE, ELLEN, BARBARA a další. Vázy a mísy různých velikostí a designů vč. kolekcí oceněných na prestižních světových výstavách ( YOKO, FALCO, GLOBUS, LABYRINTH, QUADRO a mnoho jiných ). Možnost vlastního designu dle přání klienta. Láhve a kalíšky dodáváme v dárkových setech i zvlášť. Mezi oblíbené kolekce setů patří Quadro sety, Orbit, Lovers, Floral, Laguna a další. Každý rok pro vás připravujeme nové kolekce dárkového sortimentu a nápojového skla dle posledních trendů. Kontaktujte nás pro získání bližších informací, aktuální nabídky a všech možností námi nabízené spolupráce.


internet: www.gastroglass.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
CZECH GASTRO GLASS

Adresa společnosti:

CZECH GASTRO GLASS
Michael Duben
Přepychy 224
Přepychy
517 32

internet:

www.gastroglass.cz

Kontaktní osoby:

Michael Duben
Manažer společnosti
Tel.: +420 731 484 914


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina
Kontaktní formulář >>

Daniel Riess
Obchodní zástupce
Tel.: +420 734 401 066


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

České křišťálové sklo České křišťálové sklo České křišťálové sklo České křišťálové sklo České křišťálové sklo

Parametry

Název produktu: České křišťálové sklo
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: Bez omezeni Minimální velikost dodávky: Dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.